Original Denim

( ilość produktów: 2 )

Original Denim to nowa włóczka na wiosnę-lato od ROWAN. Należy do grupy włóczek ROWAN DENIM, czyli przypominających i zachowujących się jak jeans. Wyroby wykonane z tej włóczki są bardzo wytrzymałe i można prać je w pralce.

Włóczka ta podczas użytkowania i prania, wyblaknie i postarzy się tak jak wyroby z jeansu.

Podczas niekonwencjonalnej metody farbowania, powlekana kolorem jest tylko zewnętrzna warstwa włóczki, a środek pozostaje biały. Najwięcej koloru schodzi podczas pierwszego prania. Wykonana odzież skurczy się również na długość po pierwszym praniu i uzyska ciekawy wygląd w jeansowym stylu.

Ponieważ farbowana jest tylko powierzchnia włóczki, farba będzie schodziła podczas robótki i może brudzić ręce - łatwo ją zmyć, ale należy zabezpieczyć ubranie lub nosić ciemne kolory podczas pracy.

Po skończeniu swetra, należy zszyć szwy ramion i wykończyć podkrój szyi oraz listwy na guziki. Następnie części odzieży należy wyprać w pralce w 60-70 st. C, żeby mogły się skurczyć. Po wysuszeniu można pozszywać pozostałe części. Zaleca się aby razem z częściami wyprać trochę włóczki potrzebnej do zszywania części.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
      Zamknij
      pixelpixelpixel