Druty bambusowe na żyłce

( ilość produktów: 39 )

Druty bambusowe z żyłkami o różnej długości. Mocowanie żyłki obraca się uniemożliwiając skręcanie i pklątani się żyłki. W asortymencie różne długości i grubości drutów oraz druty asymetryczne.

Asymetryczne bambusowe druty dziewiarskie z żyłką o długości 23 cm (9,5''). W rozmiarach 2-6 mm. Z jedną końcówką bardzo krótką do trzymania, a drugą dłuższą do przerabiania oczek. Idealne do dziergania małych obwodów, np. rękawów.

Bardzo gładkie, z obracającą się w mocowaniu żyłką, która się nie skręca i nie plącze. Fantastycznie lekkie i wygodne.

Wyprodukowane w Japonii.

Uwaga! Zdjęcia są poglądowe - rozmiar jest podany przy każdym produkcie, proszę nie kierować się rozmiarem na zdjęciach.

Kinki Amibari to najstarsza japońska firma produkująca akcesoria dziewiarskie. Została założona w 1916 oku w Nara. Ich produkty są najwyższej jakości i wytwarzają je tylko z 2 wyselekcjonowanych odmian drewna bambusowego (odmian bambusa jest ponad 500). Wybrany bambus charakteryzuje się najwyższą gęstością, elastycznością, pięknym kolorem i połyskiem. Wraz z używaniem ich drutów i szydełek stają się one jeszcze bardziej gładkie niż w chwili zakupu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest obracająca się w miejscu łączenia z drutem żyłka (w drutach wymiennych i z żyłką), dzięki temu żyłka nigdy się nie plącze jak w przypadku żyłki przyklejonej do końcówki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixelpixel